OFERTA DLA SAMORZĄDÓW I INSTYTUCJI

BUDOWNICTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Wieloletnie doświadczenie

Grupa Janbud działa na rynku budowlanym już ponad 23 lata. W ciągu tego okresu zrealizowała wiele prac zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz komfortem użytkowania.

Gwarancja jakości

Prace budowlane wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, dopasowanym do danej konstrukcji, pozwalają na komfortowe  użytkowanie budynku przez długie lata.

Komfort na lata

Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych oraz bogatej wiedzy i staranności wykonania, nasze budynki oddajemy do użytkowania bez obaw, i z gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

BUDOWNICTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Zakres prac w ramach oferty budownictwa użyteczności publicznej obejmuje zarówno kompleksowe wykonawstwo, jak i modernizację oraz remonty, takich obiektów jak: szkoły, służby zdrowia, budynki administracyjne itp.

W ramach wykonywanych inwestycji prace realizowane są etapami. Pierwszym etapem prac są wykopy, następnie postawienie fundamentów, budowa budynku w stanie surowym, konstrukcje stalowe i żelbetowe, pokrycia dachowe, prace wykończeniowe, docieplenia elewacje oraz wszelkiego typu instalacje.

Oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy, co oznacza, że w ramach usług wykonujemy projektowanie, usługi doradcze, kosztorysowanie robót oraz uzyskiwanie wszelkiego typu pozwoleń.

Spełniamy wymagania stawiane wykonawcom podczas realizacji obiektów specjalnego przeznaczenia.

POBIERZ NASZĄ
OFERTĘ