BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

JAKOŚĆ I KOMFORT

Wieloletnie doświadczenie

Grupa Janbud działa na rynku budowlanym już ponad 23 lata. W ciągu tego okresu zrealizowała wiele prac zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz komfortem użytkowania.

Gwarancja jakości

Prace budowlane wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, dopasowanym do danej konstrukcji, pozwalają na komfortowe  użytkowanie budynku przez długie lata.

Komfort na lata

Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych oraz bogatej wiedzy i staranności wykonania, nasze budynki oddajemy do użytkowania bez obaw, i z gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

Grupa Janbud skupia  zarówno firmy budowlane, jak i deweloperskie, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania budownictwa mieszkaniowego. Specjalizujemy się z budowach mieszkań wielorodzinnych typu bloki, jak i domów wielorodzinnych, z własnymi tarasami i ogrodami.

Posiadamy bogate doświadczenie, poparte pozytywnymi opiniami w budowie osiedli mieszkaniowych, domów oraz innych budynków o charakterze mieszkaniowym. Na podstronie „Realizacje” znajduje się wykaz zrealizowanych prac z zakresu budownictwa mieszkaniowego, gdzie można zapoznać się z obiektami, których byliśmy wykonawcą.

Od wielu lat koncentrujemy się na tworzeniu przyjaznych i komfortowych obiektów mieszkalnych, zarówno osiedli mieszkaniowych, domów, a także innych obiektów przystosowanych do codziennego użytkowania. W naszym portfolio znajdują się realizacje budynków mieszkaniowych, wybudowanych na terenie Polski i Niemiec.

Budownictwo mieszkaniowe to jeden z głównych realizowanych przez nas sektorów, dlatego na każdym etapie wykonywanych prac dbamy o każdy detal oraz zachowanie najwyższych standardów jakości.

POBIERZ NASZĄ
OFERTĘ