Budowa Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Żarach

Rozpoczęliśmy budowę Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Żarach

Budowa na ul. Zwycięzców w Żarach

Budowa na ul. Zwycięzców w Żarach została zakończona .      

Budowa na ul. Zwycięzców

Realizacja zadania polegającego na budowie dwóch bloków mieszkalnych przy ul. Zwycięzców dla LOCUS 1 – coraz bliżej do zakończenia budowy.    

Budowa na ul. Zwycięzców – fotorelacja

Jedna z naszych najnowszych inwestycji nabiera kształtów. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją budowy osiedla mieszkalnego przy ul. Zwycięzców w Żarach.        

Budowa na ul. Zwycięzców rozpoczęta

We wrześniu nasza firma rozpoczęła budowę 4 bloków mieszkalnych przy ul. Zwycięzców w Żarach.  

Przebudowa wiaty magazynowej  – Żary

W czerwcu rozpoczęliśmy nową budowę. Przebudowa wiaty magazynowej na salon sprzedaży z częścią szkoleniową, biurową, socjalną magazyn wysokiego składowania.      

Modernizacja – 105 Kresowy Szpital Wojskowy

Dobiegła końca inwestycja polegająca na modernizacji dachu i pomieszczeń laboratorium oraz adaptacji strychu na potrzeby administracji budynku nr 23 w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach. Zdjęcia przed rozpoczęciem, w

Hala produkcyjno magazynowa ul. Przemysłowa

Na przełomie listopada i grudnia  2015 rozpoczęliśmy budowę Hali produkcyjno magazynowej zlokalizowanej w Żarach przy ul. Przemysłowej.    

Lokale użytkowe do wynajęcia

Firma posiada lokale użytkowe do wynajęcia w Żarach przy ul. Zwycięzców. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 68 470 52 20.  

Rozpoczynamy budowę dla aPRESS24

Ruszyła budowa nowej siedziby firmy aPRESS24. Przy ul. Gospodarczej w Żarach. Na zlecenie inwestora wybudujemy halę magazynową z budynkiem biurowym oraz budynek portierni.

Nowa inwestycja w Żarach

Informujemy, że już wkrótce rozpocznie się realizacja naszej nowej inwestycji, która obejmie budowę budynku mieszkalnego przy ulicy Zwycięzców w Żarach. Więcej informacji na ten temat już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia