BUDOWNICTWO KOMERCYJNE

OBIEKTY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA

Wieloletnie doświadczenie

Grupa Janbud działa na rynku budowlanym już ponad 23 lata. W ciągu tego okresu zrealizowała wiele prac zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz komfortem użytkowania.

.

Gwarancja jakości

Prace budowlane wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, dopasowanym do danej konstrukcji, pozwalają na komfortowe  użytkowanie budynku przez długie lata.

.

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI

Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych oraz bogatej wiedzy i staranności wykonania, nasze budynki oddajemy do użytkowania bez obaw, i z gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

BUDOWNICTWO KOMERCYJNE

W ramach budownictwa komercyjnego oferujemy usługi jako generalny wykonawca lub w podwykonawstwie. Wykonywane przez nas obiekty budowlane należące do tego sektora budownictwa to między innymi: sklepy mało- i wielkopowierzchniowe, galerie handlowe czy obiekty hotelowo – konferencyjne.

Oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy, co oznacza, że w ramach usług wykonujemy projektowanie, usługi doradcze, kosztorysowanie robót oraz uzyskiwanie wszelkiego typu pozwoleń.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

POBIERZ NASZĄ
OFERTĘ