GRUPA JANBUD

Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Jan Kordeusz  rozpoczęło swoją działalność od realizacji obiektów budowlanych na terenie Niemiec. Na rynku polskim,  funkcjonuje zaś od 1992 roku. Wraz z intensywnym rozwojem, przedsiębiorstwo powołało swoje spółki – córki, z którymi współpracuje obecnie w zakresie wykonawstwa, doradztwa oraz wymiany doświadczeń. Należą do nich: Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Wrocław Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Żary Sp. z o.o., oraz firmy deweloperskie – Locus Sp. z o.o. i Locus 1 Sp. z o.o.. W wyniku rozwoju przedsiębiorstwa powstała kolejna spółka o nazwie Stabilis Sp. z o.o., utworzona w ramach działu sprzętowo – transportowego.

Świadczymy usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Działalność firmy obejmuje szeroki zakres usług budowlanych, a w szczególności: konstrukcje betonowe monolityczne, prefabrykowane, zbiorniki żelbetowe, i oczyszczalnie ścieków, budowę hal produkcyjnych i magazynowych, domów mieszkalnych, hoteli, budynków użyteczności publicznej jak szkoły, budynki biurowe, kliniki, kościoły, budowę nawierzchni drogowych, placów składowych i parkingów, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także gotowe obiekty „pod klucz”.

Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników, przez co przygotowani jesteśmy do realizacji różnorodnych celów w branży budowlanej.

Spółka dysponuje własnym sprzętem budowlanym, środkami transportu drogowego i technologicznego oraz specjalistycznymi środkami technicznymi jak: szalunki wielkowymiarowe i drobnowymiarowe, szalunki łukowe, kompletne urządzenie do wykonywania szczelnych ścianek typu „Larsen”, kompletne urządzenie do bezwybuchowego burzenia konstrukcji betonowych i żelbetowych, rusztowania, koparki, dźwigi samochodowe i żurawie wieżowe oraz inne maszyny i urządzenia budowlane, własne zaplecze zbrojarskie i ślusarskie oraz kompletne kontenerowe zaplecza budów wraz z agregatami prądotwórczymi.

0
Lata na rynku budowlanym
0
Zrealizowanych projektów budowlanych
0
Oddanych do użytku mieszkań
0
m² wybudowanych powierzchni przemysłowych

PROJEKTUJEMY I BUDUJEMY

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte umiejętności w zakresie zarządzania pozwoliły naszej firmie na realizacje z sukcesem wielu projektów budowlanych w Polsce oraz na terenie Niemiec.

Do zrealizowanych przez nas projektów budowlanych należą między innymi:

Saint Gobain Euroveder Polska Sp. z o.o

W ramach budowy wykonano konstrukcję stalową w części przemysłowej i magazynowej hali. Część socjalno-biurowa została wykonana w technologii tradycyjnej.

W ramach budowy wykonano konstrukcję stalową w części przemysłowej i magazynowej hali. Część socjalno-biurowa została wykonana w technologii tradycyjnej.

Rodzinne Wille Jagodno to nowe osiedle w kameralnej, niskiej zabudowie typu willowego. Projekt stanowi unikalne połączenie zalet wynikających z posiadania własnego domu, z przystępną ceną i łatwością utrzymania mieszkania. W ofercie znajdują się mieszkania jedno i wielopoziomowe, z garażami, przestronnymi tarasami oraz ogródkami.

Zasadniczym elementem kompozycji elewacji osiedla parkowego jest wertykalny układ ryzalitów balkonów, wysuniętych poza lico ścian zewnętrznych, zamkniętych łukowymi dachami, na tle jednorodnych płaszczyzn ścian w kolorze zielono-szarym zakończonych wielospadowym wysokim dachem pokrytym dachówką zakładkową w kolorze czerwonym.

Grupa Janbud