MISJA I WIZJA

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług budowlanych na najwyższym poziomie. Naszą pracę opieramy o rzetelność, terminowość oraz partnerskie podejście do współpracy z Klientami i Kontrahentami.

Każdy, nawet najmniejszy realizowany przez nas projekt wykonywany jest zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.  Świadczone przez nas usługi są zgodne z przepisami prawa oraz zawartą umową z  inwestorem. Najwyższy poziom usług gwarantuje doświadczona kadra pracowników z bogatą wiedzą budowlano – techniczną.

Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera w branży budowlanej, cenionej za rzetelność oraz terminowość.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z GRUPĄ JANBUD?

  • JAKOŚĆ – wszystkie realizowane przez nas prace wykonywane są z najwyższej jakości materiałów budowlanych, dzięki którym końcowy efekt zadowoli każdego inwestora.
  • ATRAKCYJNA OFERTA – oferowane przez nas usługi kierowane są do różnych grup docelowych, dlatego nasza oferta została podzielona na: budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, użyteczności publicznej, komercyjne oraz infrastruktura.
  • NOWE MOŻLIWOŚCI – spółka dysponuje nowoczesnym sprzętem budowlanym, środkami transportu budowlanego i technologicznego oraz specjalistycznymi środkami technicznymi.
  • BEZPIECZEŃSTWO – współpracując z nami, nasi partnerzy nie muszą się martwić o terminy oraz jakość wykonania. Nasze prace wykonujemy solidnie i z zachowaniem ustalonych terminów.
  • UMIEJĘTNOŚĆI – posiadamy szeroko wykształconą kadrę pracowników, z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz znajomością rynku budowlanego.
  • DOŚWIADCZENIE – na rynku budowlanym działamy już ponad 23 lata, a nasze prace wykonujemy, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Posiadamy wiele certyfikatów i referencji.

 

Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości. Pragniemy by spółka budowlana „JANBUD” była synonimem profesjonalizmu, rzetelności i gwarancją odpowiedniego wykonania inwestycji.