BUDOWNICTWO INFRASTRUKTURALNE

OBIEKTY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA

Wieloletnie doświadczenie

Grupa Janbud działa na rynku budowlanym już ponad 23 lata. W ciągu tego okresu zrealizowała wiele prac zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz komfortem użytkowania.

.

Gwarancja jakości

Prace budowlane wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, dopasowanym do danej konstrukcji, pozwalają na komfortowe  użytkowanie budynku przez długie lata.

.

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI

Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych oraz bogatej wiedzy i staranności wykonania, nasze budynki oddajemy do użytkowania bez obaw, i z gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

BUDOWNICTWO INFRASTRUKTURALNE

 

Budownictwo infrastrukturalne to segment sektora budowlanego obejmujący obiekty inżynieryjne znajdujące się w ciągu dróg.

W ramach tej części oferty oferujemy między innymi takie rozwiązania jak: obiekty mostowe, wiadukty, przejścia podziemne czy elementy miejskiej infrastruktury.

Prace wykonujemy terminowo i przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

POBIERZ NASZĄ
OFERTĘ