BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

OBIEKTY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA

Wieloletnie doświadczenie

Grupa Janbud działa na rynku budowlanym już ponad 23 lata. W ciągu tego okresu zrealizowała wiele prac zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz komfortem użytkowania.

Gwarancja jakości

Prace budowlane wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane, które dzięki swoim specjalnym właściwościom, dopasowanym do danej konstrukcji, pozwalają na komfortowe  użytkowanie budynku przez długie lata.

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI

Dzięki użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych oraz bogatej wiedzy i staranności wykonania, nasze budynki oddajemy do użytkowania bez obaw, i z gwarancją komfortu użytkowania na wiele lat.

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

Oferta budownictwa przemysłowego kierowana jest do przedsiębiorstw, z zapotrzebowaniem na hale produkcyjne i przemysłowe, magazyny, biura oraz wszelkie inne typy obiektów, niezbędne do prawidłowego ich  funkcjonowania.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje budowę oraz modernizację hal produkcyjnych oraz przemysłowych z przeznaczeniem na magazyny, chłodnie czy mroźnie. Działamy w sposób kompleksowy – od projektu, po wykonawstwo. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, jedną z nich była budowa hal dla drukarni Chroma w Żarach, której szczegóły inwestycji można poznać na podstronie Realizacje. Rozumiemy ducha nowoczesności i przedsiębiorczości, dlatego dbamy aby każda praca była wykonana zgodnie z założona koncepcją i prawem budowlanym. Naszym partnerom gwarantujemy dobą współprace, rzetelność oraz pełen profesjonalizm.

Aby potwierdzić najwyższą jakość pracy oraz partnerską współpracę zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi przez nas referencjami i certyfikatami z zakresu budownictwa przemysłowego.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

POBIERZ NASZĄ
OFERTĘ